Svatební fotografie

Jsem z Opavy, ale rád s Vámi na focení vyrazím skutečně kamkoliv. Při focení se snažím být nejen fotograf, ale parťák a kamarád. Chci v průběhu dne zachytit Vaše emoce i atmosféru celého dne. 

Strávíme společně jeden z nejkrásnějších dnů Vašeho života. Proto se se snoubenci vždy před svatebním dnem alespoň jednou scházím. Tak se máme šanci poznat se, domluvit se na tom jak bude svatební den s ohledem na focení probíhat a zjistit, zda si navzájem vyhovujeme.

    • Svatby fotím od ranních příprav až po večerní zábavu
    • Výběr prvních fotografií zhotovuji do týdne od svatby
    • Z výběru fotografií zhotovuji profesionální fotoknihu
    • Cena svatebního focení od 4.900 Kč

Igor a Zuzka
„Fotky jsou úžasné. Děkujeme za super nafocení. Počasí v tomto „monzunovém“ období nám vyšlo a nemělo chybu.“

Michal a Terka
„Náš svatební den byl jako z pohádky a vše také dopadlo dle našich představ. Díky šikovnému, vstřícnému a empatickému panu fotografovi, který naše slavnostní okamžiky vystihl s nadhledem a přesným citlivým okem, kdy po shlédnutí fotografií po nějakém čase máme pocit, že jsme opět na svatbě. Děkujeme za spolupráci a krásné foto vzpomínky.“

Dominik a Michaela
„Jirka byl na naší svatbě fotografem a tento úkol splnil na jedničku s hvězdičkou. Byl vždycky tam, kde bylo potřeba, aby zachytil perfektně daný moment – např. házení kytice, krájení dortu, mávání hostům při odcházení z oddací síně. To jsou situace, kde je potřeba mít nejen techniku, ale zejména zkušenosti a také talent. A tím vším naštěstí Jirka oplývá. Právě proto máme ze svatby tak krásné fotky, které nám náš slavnostní okamžik připomínají v té přirozené podobě. Moc děkujeme. D&M”

 

Související